Udział w komitetach naukowych i organizacyjnych konferencji

Udział w komitetach naukowych

1. Salon Naukowy UNIVERSALIA STETINENSIA pt. „Zachowania konsumentów w świetle neuronauki” , Polskie Stowarzyszenie Programu Neurologiki, Instytut Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego, Szczecin, 08 grudnia 2022 r.
  2. XXV Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu „Problemy Społeczeństwa Informacyjnego” pt. „Pandemia dezinformacji. Cóż to jest prawda?”, Uniwersytet Szczeciński, Instytut Ekonomii i Finansów, Katedra Społeczeństwa Informacyjnego i Zastosowań Informatyki, Szczecin, 20 maja 2022 r.
  3. Salon Naukowy UNIVERSALIA STETINENSIA pt. „Psychologia relacji rynkowych. Jak spostrzeganie rzeczywistości społecznej w kategoriach wymiany ekonomicznej zmienia nasze myślenie i odczuwanie”, Polskie Stowarzyszenie Programu Neurologiki, Instytut Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego, Szczecin, 04 maja 2022 r.
  4. Salon Naukowy UNIVERSALIA STETINENSIA pt. „Jak podejmujemy decyzje zawierające aspekty moralne?”, Polskie Stowarzyszenie Programu Neurologiki,  Szczecin, 15 grudnia 2021 r
  5. XXIV Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu „Problemy Społeczeństwa Informacyjnego” pt. „Technologie Informacyjne w czasie i po pandemii
    COVID 19 – czy nastąpi powrót do normalności?”
    , Uniwersytet Szczeciński, Instytut Ekonomii i Finansów, Katedra Społeczeństwa Informacyjnego i Zastosowań Informatyki, Szczecin, 14 maja 2021 r.
  6. Salon Naukowy UNIVERSALIA STETINENSIA pt. „Homo Politicus Sapiens. Biologiczne Aspekty Politycznej Gry?”, Polskie Stowarzyszenie Programu Neurologiki, Katedra Studiów Międzynarodowych i Europejskich Instytutu Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie Uniwersytetu Szczecińskiego, Szczecin, 12 maja 2021 r.
  7. IX edycja konferencji „International Psychological Applications Conference and Trends” (InPACT 2020), Porto, Portugalia, 25 – 27 kwietnia 2020 r.
  8. XXII Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu „Problemy Społeczeństwa Informacyjnego” pt. „Społeczeństwo informacyjne w liczbach – czy komputery trafiły tylko „pod strzechy” ?”, Uniwersytet Szczeciński, Instytut Ekonomii i Finansów, Katedra Społeczeństwa Informacyjnego i Zastosowań Informatyki, Szczecin, 17 maja 2019 r
  9. II edycja konferencji „Strefa Młodego Naukowca”, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Poznań, 30.05.2018 r.
  10. XXI Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu: Problemy Społeczeństwa Informacyjnego, PSI 2018. Człowiek i komputer, synergia czy antagonizm?, Szczecin, 18 maja 2018 r.
  11. VII edycja konferencji „International Psychological Applications Conference and Trends” (InPACT 2018), Porto, Portugalia, 5 – 7 maja 2018 r.
  12. III Studencko-Doktoranckie Warsztaty z Nauk o Poznaniu i Komunikacji „Kognikacja 2018”, Pobierowo, 12-14.04.2018 r.
  13. II edycja konferencji „Informatyka w Zarządzaniu”, Zachodniopomorski Oddział Polskiego Towarzystwa Informatycznego, Instytut Informatyki w Zarządzaniu (Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego), Katedra Systemów Informacyjnych Zarządzania (Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego), Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Szczecin, 30 listopada – 1 grudnia 2016 r.

Udział w komitetach organizacyjnych

COVID 19 – czy nastąpi powrót do normalności?”
  7. XXII Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu „Problemy Społeczeństwa Informacyjnego” pt. „Społeczeństwo informacyjne w liczbach – czy komputery trafiły tylko „pod strzechy” ?”, Uniwersytet Szczeciński, Instytut Ekonomii i Finansów, Katedra Społeczeństwa Informacyjnego i Zastosowań Informatyki, Szczecin, 17 maja 2019 r
  8. XXI Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu: Problemy Społeczeństwa Informacyjnego, PSI 2018. Człowiek i komputer, synergia czy antagonizm?,
  9. Uniwersytet Szczeciński, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, Katedra Społeczeństwa Informacyjnego, Szczecin, 18 maja 2018 r.
  10. II edycja konferencji „Informatyka w Zarządzaniu”, Zachodniopomorski Oddział Polskiego Towarzystwa Informatycznego, Instytut Informatyki w Zarządzaniu (Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego), Katedra Systemów Informacyjnych Zarządzania (Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego), Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Szczecin, 30 listopada – 1 grudnia 2016 r.