Udział w komitetach naukowych i organizacyjnych konferencji

Udział w komitetach naukowych

1. II edycja konferencji „Strefa Młodego Naukowca”, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Poznań, 30.05.2018 r.
  2. XXI Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu: Problemy Społeczeństwa Informacyjnego, PSI 2018. Człowiek i komputer, synergia czy antagonizm?, Szczecin, 18 maja 2018 r.
  3. VII edycja konferencji „International Psychological Applications Conference and Trends” (InPACT 2018), Porto, Portugalia, 5 – 7 maja 2018 r.
  4. III Studencko-Doktoranckie Warsztaty z Nauk o Poznaniu i Komunikacji „Kognikacja 2018”, Pobierowo, 12-14.04.2018 r.
  5. II edycja konferencji „Informatyka w Zarządzaniu”, Zachodniopomorski Oddział Polskiego Towarzystwa Informatycznego, Instytut Informatyki w Zarządzaniu (Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego), Katedra Systemów Informacyjnych Zarządzania (Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego), Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Szczecin, 30 listopada – 1 grudnia 2016 r.

Udział w komitetach organizacyjnych

1. XXI Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu: Problemy Społeczeństwa Informacyjnego, PSI 2018. Człowiek i komputer, synergia czy antagonizm?, Szczecin, 18 maja 2018 r.
  2. II edycja konferencji „Informatyka w Zarządzaniu”, Zachodniopomorski Oddział Polskiego Towarzystwa Informatycznego, Instytut Informatyki w Zarządzaniu (Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego), Katedra Systemów Informacyjnych Zarządzania (Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego), Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Szczecin, 30 listopada – 1 grudnia 2016 r.